Täiuslik aed - iga päev

Golden Ground OÜ

Kunstmuru – muretum hooldus

Tänapäevasel kunstmurul on väga lai kasutusala ning tehismuru on ideaalseks lahenduseks paljudele levinumatele murukatetega seotud probleemidele.

Kõige olulisem on, et kunstmuru on hästi vastupidav UV-kiirgusele, seda on lihtne paigaldada ning tehismuru vajab väga vähe hooldust. Olenemata ilmastikutingimustest – vihm, päikesekiirgus, lumi või pakane – on kunstmuru alati haljas. Pliivabast materjalist tehismuru on vastupidav nii mere- kui klooriveele. Loe hooldusest lähemalt siit.

Kunstmuru kasutusvõimalused

Kunstmuru sobib kasutada järgmistes kohtades või otstarveteks: hooldusvabad aiad, kooliõued, lasteaiad, mänguväljakud, terrassid, sisehoovid ning loomade jooksualad ja puurid. Kunstmuru võib paigaldada ka basseinide ja mullivannide ümbrusesse, katuseaedadesse, talveaedadesse ning suvilatesse. Kunstmuru leiab laialdast kasutust golfiväljakute puttamisgriinidel (ingl putting greens), peo-, pulma- ja aiatelkides, näituseboksides, lavadel ning televisioonisaadete ja filmide võttepaikades.

Meie kogemus

Tänaseks enam kui kümme aastat tegutsenud Golden Ground on üks juhtivaid kunstmuru pakkujaid Euroopa Liidu turul. Meie edu rajaneb kvaliteetsel tootel ja usaldusväärsel mainel.

Paneme suurt rõhku teenuse laitmatule osutamisele ning oleme seadnud oma eesmärgiks pakkuda kvaliteetseid, Euroopas valmistatud tooteid konkurentsivõimelise hinnaga. Garanteerime, et iga töö saab lõpule viidud vastavalt valdkonna kõrgetele standarditele, sest kliendi rahulolu on meie jaoks kõige tähtsam.Usume, et meie tooted räägivad enda eest, ning oleme kindlad oma toodete kvaliteedi headuses.

Pakume kunstmuru tarnimise ja paigaldamise teenust kõikjal Euroopa Liidus. Oleme aastate jooksul tegelenud sadade projektidega alates väikestest koduaedadest lõpetades suurte spordiväljakutega, rääkimata kõigest, mis nende vahele jääb. Planeerime igat projekti äärmise hoolega, et tagada kliendi individuaalsete vajaduste täitmine. Mis tahes  suurusega kunstmuru edukaks paigaldamiseks tuleb olla hästi ettevalmistatud ning arvestada igat pisimatki detaili – me kinnitame, et seda me ka teeme.

Teie partner algusest lõpuni

Golden Ground pakub klientidele täisteenust algusest lõpuni. See võimaldab meil pakkuda kliendi vajadustele, ootustele ja eelarvele vastavat kunstmurukatet või hübriidmuru. Kõikjal maailmas.

Arendus
Paigaldus
Müügijärgne hooldus

Kunstmurusse investeerides tahab klient olla kindel pakutavas tootes. Kvaliteet ja teenus on olulised enne ja pärast kunstmuru paigaldamist ning ka paigaldamise ajal. Golden Ground on enam kui kümne aasta jooksul olnud oma klientidele usaldusväärseks partneriks unikaalsete projektide elluviimisel. Me kasutame saadud kogemusi projektide kohandamiseks vastavalt kliendi vajadustele.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.  Loe lisaks